Puslapio meniu

STRUKTŪRA IR KONTAKTAI

VEIKLA

PASLAUGOS

Kalendorius
Susisiekite
Mes facebook

ambulatorijafacebooke.jpg

Naujienos


     Nuo 2019 m. sausio 2 d. įstaigoje teikiamos Nuotolinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos. Paskambinę telefonu Jus gydančiam gydytojui galėsite pratęsti ankščiau paskirtų vaistų ar medicinos pagalbos priemonių išrašymą, užsisakyti pakartotinus tyrimus ar koreguoti gydymą. Informuojame, kad norėdami gauti Nuotolinę paslaugą, privalote savo šeimos gydytoją informuoti – kokiu telefono numeriu bus teikiamos šios paslaugos.

         Gerbdami vienas kitą ir brangindami gydytojo darbo laiką bei norėdami gauti paslaugą, skambinkite į įstaigos registratūrą telefonu 8 343 64223 (skambindami turėkite Jūsų asmens dokumentą/vaiko asmens dokumentą, nes registratorė privalės Jus identifikuoti) ir informuokite, kad norite gauti Nuotolinę paslaugą. Registratorė Jus informuos -  kokiu laiku ir kokiu telefono numeriu galėsite paskambinti gydytojui.

Tikimės tarpusavio supratimo.

Daugiau informacijos apie nuotolinių paslaugų teikimo tvarką galite rasti įstaigos vidaus tvarkos taisyklėse adresu: http://www.ambulatorija.sangruda.lt/file/Vidaus_tvarkos_taisykls.pdf

 
PaieškaBalsavimas
Ar Jūs nuolat tikrinatės savo sveikatą?
 
Taip!
Man nesvarbu!
Ne!
Rezultatai
Naudinga

^ į viršų ^